تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش زیباترین واحد 125 متری منطقه

فروش زیباترین واحد 125 متری منطقه

2 هفته پیش در لشت نشا

متراژ
125
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,200,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
فرنگی
تعداد کل طبقات
2
کد:دو طبقه دو واحد مرکز شهر
دو واحد کاملا از هم مستقل می باشند
راه جدا پارکینگ جدا دارای کرکره برقی و در نفرو
کاغذ دیواری دسشویی فرنگی بالکن بسیار بزرگ نورگیر بسیار زیبا کابینت ترک و...........
ملک کاملا شخصی ساز میباشد
گروه مشاورین املاک افرا
مشاوره تخصصی در خرید و فروش ملک
مشاوره در ساخت پیمانکاری نقشه برداری و تفکیک و........
☆11مورد واحد آماده بازدید☆