تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ساختمان مسکونی

فروش ساختمان مسکونی

1 سال پیش در اشنویه

متراژ
132
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬851٬000 تومان
متراژ زمین
148
✅ بازسازی شده است
✅ مساحت 148 متر مربع
✅ زیربنا حدود 132 متر مربع
✅ دهنه 7.70 متر
✅ کوچه 8 متری
✅ ساخت خشت و تیرآهن ، دوخواب ، زیر زمین ، حیاط ماشین رو ،کلا کاغذ دیواری ، موکت
✅ فقط سقف یک خواب چوب می باشد
زیر زمین و بقیه خشت و تیرآهن می باشد
✅ دارای تمام امتیازات
✅ دارای سند ثبتی و پروانه شهرداری
✅ آدرس : #اشنویه  ، کوچه بالاتر از مسجد ملاطه
------------------------------------------------
« #شنواملاک » آدرس : اشنویه شهرک فرهنگیان فلکه دادگستری خیابان مدرسه صفایی فر مشاور املاک #دیاکو