تائید

فروش سردخانه دوهزار تنی

1 سال پیش در چوبر

متراژ
1100
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
60٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬545٬000 تومان
سند اداری
دارد
متراژ زمین 1100
متراژ سوله 1100
پنج سالن،ده موتور برای هر سالن،دو موتور مجزا
موتور های آلمانی سیستم فریونی
350 متر سالن سرپوشیده
دارای لیفتراک، باسکول،سبد و پالت
سیستم برق 350k سه خط تلفن،آب شهری،
اتاق مدیریت
اتاق حسابداری
اتاق نگهبانی مجهز ب دوربین مدار بسته،و همه تجهیزات خانه فعال میباشد
برای بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید
املاک اسپینه
سالار لطیف نیا