تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش سرقفلی مغازه محدوده سیمان آبیک

فروش سرقفلی مغازه محدوده سیمان آبیک

2 هفته پیش در احمدآباد

متراژ
24
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,000,000 تومان
یه باب مغازه برخیابان اصلی 24 متری با بالکن 12 متری در منطقه سیمان آبیک جاده کمربندی نظرآباد به آبیک، دارای آب، برق، گازکشی منطقه صورت گرفته فقط باید درخواست داد.