تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سولله کارگاهی در شمس آباد

فروش سولله کارگاهی در شمس آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
168
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬547٬000 تومان
سند اداری
دارد
متراژ زمین 125 متر
متراژ بنا 168 متر
سند تک برگ
برق سه فاز
گاز
آب شهرک