تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله .230متر.امام رضا .گردنه تنباکویی

فروش سوله .230متر.امام رضا .گردنه تنباکویی

2 سال پیش در تهران

متراژ
230
ساخت
1391
اتاق
2
قیمت کل
5٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
سلام واحترام
✅فروش سوله 230متری
✅130متر سوله ارتفاع7متر دوشیب .استاندارد
✅100متر حیاط ودفتر واطاق نگهبانی وسرویس
✅امنیت عالی دارای نگهبانی
داخل مجتمع
✅اب وبرق صنعتی 32امپر
✅پایان کار ودارای مجوز ساخت از شهرداری
✅ساخت مهندس واصولی وبدون خلافی
✅✅پرداختی تا 3ونیم تا چهار میلیارد الباقی اقساطی انجام میشود .
✅فایل های مشابه بامتراژ متفاوت در محدوده.مختلف موجود میباشد
ارادمند شما (((محمود وثوقی)))