تائید

فروش سوله با امتیازات کامل

14 ساعت پیش در کریم‌آباد نیشابور

متراژ زمین
250
سال
1400
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,600,000 تومان
سلام وقتتون بخیر

فروش سوله 250 متری با امتیازات کامل پراونه ساخت
منطقه صنعتی بلوار رسالت شرقی
کف موزائیک دیوارا کاشی میلان 16 متری تریلی رو
اطراف کاملا ساخته شده
ارتفاع 6 متر تمیز و مرتب
تا 30 تومن اجاره میشه
*_______________________________________________*

موارد دیگر ب متراژ یا قیمت بالا پایین تر موجود است

خانه / زمین / کارگاه /سوله /انبار

کاربری/ تجاری /صنعتی/ مسکونی

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید