تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله زیر قیمت تهاتر با ملک آپارتمان

فروش سوله زیر قیمت تهاتر با ملک آپارتمان

1 هفته پیش در قنوات

متراژ
600
ساخت
1396
اتاق
2
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,500,000 تومان
⚜️ فروش یا تهاتر سوله شهرک ثامن⚜️

لوکیشن عالی
600 متر زمین سر نبش
450 متر سوله+حدود 100 متر نیم طبقه و سرویس بهداشتی
90 متر حیاط
60 متر اداری و نگهبانی و سرویس بهداشتی و حمام
پایانکار
سند بنام در محضر
مهندسی ساز
آب و برق 50 آمپر و گاز صنعتی
فول امکانات

✅ زیر قیمت کارشناسی
⚜️تخفیف جزئی پای معامله⚜️
❤️کیان هستم املاک مهربان❤️