تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش/شخصی ساز/فاز1

فروش/شخصی ساز/فاز1

2 هفته پیش در فاز 1

متراژ
87
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,046,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
☑️87 متری 2 خواب
☑️سازه ای مستحکم
☑️متریال درجه یک
☑️روبه نما+نورگیر خوب
☑️طبقات 1تا3 موجود می باشد
☑️نزدیک به مترو و ایستگاه راه آهن

قیمت خوبه ای هم داره این ملک و میتونه فرست نبوی برای خرید و سرمایه گذاری باشه

✅با مجوز رسمی و کد رهگیری

کارشناس تخصصی منطقه شفیعی