تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش فـوری ویلا شهرکـی زیر قیـمت

فروش فـوری ویلا شهرکـی زیر قیـمت

2 سال پیش در آمل

متراژ
90
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬150٬000 تومان
متراژ زمین
200
ویـلا نما مدرن جنگلی در شهرک

متراژ زمیـن 200 متر
متراژ ویـلا 90 متر
2خواب 1خواب مستـر
مدارک حقوقی قابل استعلام
شهرک برند با نگهبانی 24ساعته
نزدیک به جاده اصلی و امکانات رفاهی
دسترسی عالی به کمربندی آمل به تهران

دارای اقساط بدون بهره
قابل معاوضه با خودرو