تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش فوری مغازه در سپیدار

فروش فوری مغازه در سپیدار

3 ساعت پیش در سپیدار

متراژ
32
ساخت
1392
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏203,125,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه 32 متری
لوکیشن عالی
بر 7متری
بالکن ازاد
سرویس بهداشتی
مشاعات جدا و کامل
سند تک برگ و ازاد
درب کرکره ای
سکوریت
فروشنده 100درصد

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید