تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری نقشه متریال ویو قیمت بدون مشابه/ 60متر

فروش فوری نقشه متریال ویو قیمت بدون مشابه/ 60متر

2 هفته پیش در سلیمانی

متراژ
60
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,500,000 تومان
طبقه
5

✅️ اخذ کد رهگیری آنی

✅️ تنظیم قرار داد زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری

⚜️ خوش نقشه ترین واحدی که تا کنون دیده اید

⚜️ سازه ای با متریال روز ایران

⚜️ بمب اکسیژن در بهترین گذر منطقه

⚜️ چیدمانی ژورنالی فراخور سلیقه سخت پسندان

⚜️ اتاق خواب بزرگ و استاندارد

⚜️ کمد دیواری بزرگ و جادار

⚜️ آشپزخانه ای در خور تحسین بانوان ایران زمین

⚜️ تراس بزرگ و کاربردی

⚜️ چشم اندازی به وسعت یک شهر

⚜️ مشاعاتی منحصر به فرد کف تا سقف سنگ شده

⚜️ دو انباری مجزا و فوق العاده

هفتصد میلیون رهن واحد با ما

♻️ جهت کسب اطلاعات شنیدنی دیگر و مشاوره تخصصی بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

مدیریت املاک پدر
میلاد مشایخ