تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش فوری گاراژ با سه دهنه مغازه در شهداد

فروش فوری گاراژ با سه دهنه مغازه در شهداد

1 هفته پیش در شهداد

متراژ
700
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,285,000 تومان
یک ملک کم نظیر با مشخصات زیر به فروش می رسد:

- مساحت کل: 700 متر مربع
- سه دهنه مغازه فعال و قابل استفاده
- دارای امتیاز کامل برق و آب
- سند تک برگ رسمی و آماده انتقال
- مناسب برای سرمایه گذاری، کارگاه، انبار، نمایشگاه، تعمیرگاه، فروشگاه زنجیره ای و ده ها کاربری دیگر
- لب خیابان اصلی و فضای مناسب برای پارک و بارگیری

این ملک به دلیل موقعیت عالی و امکانات کامل، گزینه ای ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن و پربازده هستند.

قیمت: توافقی
تماس جهت بازدید و اطلاعات بیشتر: …