تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش لاکچری ترین واحد66 متری 2خوابه فول امکانات

فروش لاکچری ترین واحد66 متری 2خوابه فول امکانات

10 ماه پیش در اندیشه

متراژ
66
ساخت
1390
قیمت کل
2٬770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬969٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✅بنام یگانه معمار هستی ✅

〽️ لطفا متن آگهی را مطالعه بفرمایید و دقت کنید تا خریدی دلچسب و عالی داشته باشید〽️

⭕ 66متر ⭕ فولترین و لاکچریترین
2خوابه
طبقه اول با 7تا پله
مجهز به سیستم صوتی درپذیرایی
20متر حیاط دیزاین شده و رویائی و مشجر
هرچی بگم کم گفتم باید تشریف بیارید از نزدیک ببینید
✅تخلیه

⭕قیمت کل 4 میلیارد و 350 میلیون
4,350,000,000
⭕قابلیت دریافت وام زوجین 880میلیون و قابل دریافت تا 1 میلیارد تومان
به عهده املاک
⭕ قابلیت رهن دادن تا 700 میلیون
به عهده املاک

⭕ نقدینگی لازم 2میلیارد 770 میلیون تومان
2,770,000,000

آدرس : شهرجدید اندیشه فاز 1 ارغوان هشتم

⭕با بیشترین ومتنوع ترین فایلینگ فروش واحدهای مسکونی در منطقه اندیشه⭕

آدرس دفتر اندیشه فاز1

کارشناس امور ملکی بهنام عبدالوند