تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش لوکس ترین دو خواب تک واحدی گلسار

فروش لوکس ترین دو خواب تک واحدی گلسار

18 ساعت پیش در بلوار گیلان

متراژ
136
ساخت
1405
قیمت کل
‏23,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏171,323,000 تومان
طبقه
3
136 متر 2خواب
2مستر
لاندری
تک واحدی
4طبقه 4واحد
طبقه 2و3 موجوده
خوش نقشه
معماری بسیار و شیک
متریال به روز و درجه یک

توضیح اینکه
تحویل واحد 8 ماه اینده میباشد
و به صورت اقساطی شما میتوانید یه واحد دو خواب
سند دار در لوکیشن درجه یک گلسار خرید کنید

گلسار محدوده دیلمان ……………
____________________
سینا چگینی
املاک نامی