تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش (معاوضه) زیرزمین در فرهنگ سه راه قارن(نبوت 21

فروش (معاوضه) زیرزمین در فرهنگ سه راه قارن(نبوت 21

2 سال پیش در ساری

متراژ
212
ساخت
1389
اتاق
1
قیمت کل
7٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
« به نام خالق جهان آفرین »
خانمها و آقایان سلام
شما پیام ملکی « املاک مجید » را مطالعه می فرمایید و بنده مشاور شما در این خصوص هستم !!
بر این اساس یک واحد زیرزمین تجاری واقع در خیابان فرهنگ ، سه راه قارن انتهای خیابان نبوت 21 ( دکتر گودرزیان ) با مشخصات ذیل به فروش می رسد :

✅ متراژ 212 متر مربع

✅ ارتفاع سقف 3.2 متر

✅ کاربری تجاری

✅ سند تک برگ طلق ( بدون وقف )
✅ نورگیر و دلباز

✅ سویئت ، سرویس بهداشتی ، سیستم تهویه مطبوع ، کابینت MDF ، کف سرامیک

✅ دسترسی آسان از خیابان فرهنگ باغ سنگ و بلوار طالقانی

✅ به دلیل تراکم جمعیتی بالا برای هر نوع حرفه مناسب است .

⭐ قیمت 7 میلیارد و 420 میلیون تومان ( متری 35 میلیون تومان )

⭐⭐ قابل معاوضه با آپارتمان تا سقف 4.5 میلیارد یا زمین ارزشمند الباقی نقد

❤️ با احترام در خدمت همکاران گرامی می باشیم .

❤️❤️خواهشمند است جهت کسب اطلاع از فایل های مشابه تماس حاصل نمایید .

ارادتمند : نیما ناهید

⬅️ آدرس : سلمان فارسی خیابان المهدی روبروی آموزشگاه موسیقی سونات
« دفتر املاک مجید »
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجید

هدف ما : مشاوره صحیح و جلب رضایت خریدار و فروشنده و یا موجر و مستاجر میباشد