تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغاز با امتیازات کامل بر اصلی

فروش مغاز با امتیازات کامل بر اصلی

2 هفته پیش در شالکو

متراژ
84
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏27,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏323,809,000 تومان
با سلام
فروش مغازه بر اصلی
سند دار
با امتیازات کامل
لوکیشن برتر
64 متر کف 60 متر بالکن
بالکن یک سوم حساب میشه
مجموع 84 متر
بر اصلی قیمت مناسب
با تشکر