تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 117 متری / ولیعصر جنوبی (بهروزی)

فروش مغازه 117 متری / ولیعصر جنوبی (بهروزی)

2 سال پیش در تبریز

متراژ
117
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
179٬487٬000 تومان
⚜️شما به هدف خود نزدیکتر شده اید⚜️

اویم وارمعتبرترین و جامعترین فایلینگ املاک در سطح شهر تبریز بابیش از 60 نیروی فعال

جهت مشاهده آگهی های مشابه روی اسم مشاور کلیک کنید

لوکس ترین ها را از ما بخواهید

هنگام تماس کد آگهی را به خاطر بسپارید
کد آگهی:2000732

منطقه: ولیعصر جنوبی

موقعیت: شمالی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️درتاپ ترین لوکیشن منطقه

⚜️دسترسی آسان

⚜️ گذر 10 متری

⚜️کاملاً بهداشتی کف دیوار کاملاً سرامیک

⚜️ دهنه مغازه 6 متر

⚜️مناسب برای رستوران / سالن های آرایشی

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
فروش آپارتمان در تمامی نقاط تبریز به قیمت کارشناسی و زیر قیمت منطقه

بدون واسطه

24ساعته پاسخگوی شما هستیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بازدید لطفا تماس بگیرید

کارشناس فروش و مشاور امین شما: بهروز _ مبین