تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 135 متری دمشقیه

فروش مغازه 135 متری دمشقیه

1 سال پیش در تبریز

متراژ
135
ساخت
1383
اتاق
2
قیمت کل
27٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
✅135 متر دو نبش
✅100 متر کف
✅65 متر بالکن
✅ابعاد 10×10
✅بر 20 متری
✅دهنه 10 متر
✅دارای سرویس بهداشتی و اشپزخانه
✅ارتفاع 4.5 متر
✅تاپ لوکیشن دمشقیه
✅قابل تهاتر با واحد و زمین تا سقف 20 میلیارد
✅فروشنده منعطف
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین
___________//////////////__________
⚜سامانه ملکتون،همراه ملکی شما⚜
مهندس عابدینی
⚜دفتر مرکزی:رضانژاد شمالی نبش دمشقیه⚜
⚜دفتر پرواز:پرواز روبروی برجهای آسمان⚜