تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 15 متری همکف نو ساز آینده دار

فروش مغازه 15 متری همکف نو ساز آینده دار

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
15
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬000٬000 تومان
✨مغازه 15 متری

✨تابلو خور

✨سرمایه گذاری 100%

✨مسکن بزرگ سناتور
✨با بیشترین فایلینگ تجاری

✨تا صدور سند بنام شما در کنار شماییم

✨آدرس دفتر
فاز 1
ابتدای شقایق 14
مسکن سناتور
مناسب با نقدینگی شما

✔️ مومنی