تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 24 متری عالیشهر

فروش مغازه 24 متری عالیشهر

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
24
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
فروش مغازه 24 متری سند تک برگ فاز 3 عالیشهر
شخصی ساز
عالیشهر، فاز 3، خیابان باهنر، روبه روی پارک

جهت بازدید و مشاوره به املاک رضایی مراجعه کنید.