تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 25 متری در مرکز شهر

فروش مغازه 25 متری در مرکز شهر

2 سال پیش در ساوه

متراژ
25
ساخت
1383
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
332٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
سلام خدمت شما
مغازه 25 متری
در موقعیتی عالی
دید و پاخور واقعا درجه یک
بار انداز خوب
مناسب برای سرمایه گزاری
در موقعیتی استثنایی در میدان شهدا (قویترین میدان تجاری شهر)
سند 6 دانگ آماده انتقال

لطفاً برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.