ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش مغازه 30 متری در مهرشهر موقعیت خوب
فروش مغازه 30 متری در مهرشهر موقعیت خوب
10 ماه پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
30
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬000٬000 تومان
✅️باسلام به همشهریان عزیز✅️
⬅️یکباب مغازه 30متری شیک ➡️
⬅️موقعیت بسیارخوب➡️
⭕️نزدیک به اصلی مهرشهر⭕️
✔️دارای سند تکبرگ✔️
✔️خیابان عریض وپرتردد✔️
⭕️مغازه های کناری مشغول به فعالیت هستند.⭕️
⭕️ضمنا به اطلاع میرساند،مغازه بامتراژ80، 25،35،28،65 وبا قیمت های متنوع موجود می باشد.⭕️
⚡️جهت کسب اطلاعات بیشتر ،لطفاتماس بگیرید یا درچت دیوار متراژ مورد نظر را ارسال فرمایید.⚡️
......................................
⬅️✅️گروه مشاورین املاک (4) آماده مشاوره درزمینه آپارتمان بامتراژ متفاوت وزمین سنددارودارای بدهی،درفازها وقطعات مختلف می باشد.✅️
................... ..................................
⭕️اگر خریداریا فروشنده آپارتمان وزمین های مسکونی،تجاری،آموزشی ودرمانی درمهرشهر وکیانشهرهستید، بامادرارتباط باشید.⭕️
---------------------------------------
✅️باافتخار،همواره درکنارشماهستیم،تا باآسودگی خیال ملک موردنظرخودراانتخاب کنید.✅️
---------------------------------------
⭕️⬅️نشانی دفتر املاک: مهرشهر فاز4 نبش 18متری دوم➡️⭕️
---------------------
◀️مشاوروامین شما: ممبینی ▶️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مهندس ممبینی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.