تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 30 متری در پیام نور

فروش مغازه 30 متری در پیام نور

2 هفته پیش در گیل

متراژ
30
ساخت
1386
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
✅✅ املاک دوران
⛔فرصت استثنایی ⛔
✅یک باب مغازه نسق معتبر با اصالت پدر بابایی
دادن کد رهگیری ثبت دفتر خونه ای
✅مغازه در حال حاضر خالی و آماده تحویل
فقط به مدت یک هفته به قیمت متری 140 میلیون به فروش می رسد .
✅می تونید با 4 تومن یه مغازه 30 متری همراه با سرویس بهداشتی و امتیازات کامل بخرید و یه 50 تومن هزینه داخلی کنید به قیمت روز یعنی متری 170 میلیون دوباره بفروشید .
✅ براتون کامل توضیح دادم که تو این شرایط سخت مزاحم وقت هم نشیم اگه واقعا دوست داری یه سرمایه گذاری کنی تا ارزش پولت از بین نره این به فرصت عالیه
فقط به مدت یک هفته مالک گفتن به این قیمت راضی هستن اونم چون خودشون واقعا پول لازم هستن
✅مغازه رو خوش قیمت می خری یه دیزاین میزنی به قیمت روز میتونی بفروشی
❌البته یک مغازه دیگه هم موجود دارم
متری 170میلیون❌

از 11صبح تا ده شب آماده پاسخگویی هستیم.
متاسفانه بنا بر محدودیت دیوار آدرس نمیشود ذکر کرد