تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 38m توشیبا باهنر بیانی پیامنور

فروش مغازه 38m توشیبا باهنر بیانی پیامنور

3 ماه پیش در گیل

متراژ
38
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7،220،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏190،000،000 تومان
مغازه 38 متری فول دیزاین / پاخور عالی
​متن آگهی:
​« سرمایه گذاری هوشمندانه در لوکیشن طلایی منطقه »
​یک واحد تجاری 38 متری با تمام امکانات، کارشناسی شده توسط املاک امید، آماده واگذاری به کسبه و سرمایه گذاران عزیز می باشد.
​مشخصات و متریال ساخت:
​متراژ: 38 متر مربع با برِ مناسب
​سقف: اجرای آرمسترانگ حرفه ای همراه با نورپردازی مهندسی شده
​پوشش دیوار و کف: دیوارها تماماً کاشی کاری و کف سرامیک درجه یک
​تجهیزات: دارای سرویس بهداشتی و روشویی و کرکره برقی
​موقعیت: واقع در معبر اصلی خیابان پیامنوربا پاخور تضمینی و دید عالی
​شرایط قیمتی:
قیمت هر متر مربع: 190,000,000 تومان
قیمت کل: 7,220,000,000 تومان
(تخفیف جزئی پای معامله برای خریدار نقدی)
​توضیحات تکمیلی:
این ملک از نظر مدارک توسط املاک امید استعلام شده و تاییدیه کامل دارد. به دلیل موقعیت مناسب، این مغازه پتانسیل بالایی برای رشد قیمت و همچنین اجاره دهی سریع با مبلغ بالا را دارد.
​آدرس دفتر: بلوارامام خمینی خیابان پیامنور املاک امید
کارشناس فروش: بشارتی