تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه اصلاح نژاد 75 متر

فروش مغازه اصلاح نژاد 75 متر

1 هفته پیش در اصلاح‌نژاد

متراژ
75
ساخت
1387
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏23,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏316,000,000 تومان
سلام و درود فراوان....
فروش مغازه اکازیون، با شرایط عالی...

65 متر متر کف، به ارتفاع 5 متر،20 متر بالکن مناسب همگی
شغل ها، 2 دهنه 3 متری،

اب، برق، گاز، 2 خط تلفن، سرویس بهداشتی،

مناسب همه مشاغل به دلیل ارتفاع بلند مغازه.
بهترین پیشنهاد نانوایی.
پا خور و گذر ماشین عالی....

در شرایط عالی به فروش میرسد،

با املاک محترم همکاری نمیشود،
تماس فقط خریدار محترم، با تشکر.