تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش/مغازه/بر خیابان اصلی

فروش/مغازه/بر خیابان اصلی

2 هفته پیش در بیست‌متری شهرداری

متراژ
15
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏440,000,000 تومان
یک واحد تجاری برای فروش واقع در زیتون کارگری
فروش یک دهنه مغازه بر خیابان اصلی سر نبش
مغازه بر خیابان اصلی می باشد و پاخور بسیار عالی
متراژ کف: 15 متر + 8 متر بالکن
ارتفاع 4.5 متری
کف سرامیک
کرکره برقی
شیشه سکوریت
اشتراکات اختصاصی آب و برق و تلفن
سند تک برگ
«مالک ساکن و تخلیه فوری»