تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری 16 متری همکف در اندیشه

فروش مغازه تجاری 16 متری همکف در اندیشه

10 ماه پیش در اندیشه

متراژ
16
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬125٬000 تومان
⚜️ مسکن سناتور ⚜️
**********************
⚜️دارای بیشترین و جامع تربت فایلینگ تجاری در منطقه اندیشه و وایین و مارلیک ⚜️
*************************
✅فروش مغازه تجاری
******
⭕16 متر
⭕سند تک برگ
⭕دارای آب و برق و گاز
⭕شیشه میرال
⭕سرویس بهداشتی
⭕کف و دیوار سرامیک
****************
✅مغازه در قیمتهای مختلف و مناسب با بودجه و نقدینگی شما موجود می باشد
*******
✅شروع قیمتها از 420 میلیون شروع میشود
*******
⭕جهت کسب اطلاعات بیشتر از فایل مذکور و فایلهای مشابه با هر مقدار نقدینگی لطفاً تماس بگیرید
********
✅تجاری و آپارتمان شما را نقدٱ خریداریم
*******
⭕ مسکن سناتور دارای بیشترین فایلینگ تجاری با کادری مجرب و متخصص در منطقه
********
✅تجاری و آپارتمان شما را در کمترین زمان ممکن میفروشیم ورهن اجاره میدهیم
*********
✅با مسکن سناتور زودتر به نتیجه میرسید و یک خرید خوب و شیرین و پر سود را تجربه کنید
*********
⭕آدرس دفتر انتهای بلوار دنیا مالی ابتدای خیابان 14 شرقی یا شقایق 14 مسکن سناتور