تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری 16متر

فروش مغازه تجاری 16متر

1 هفته پیش در جویباره

متراژ
16
ساخت
1375
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,125,000 تومان
دو مغازه 8متری با برق کشی و کنتور جدا
هم به صورت مغازه 16متری میشه ازش استفاده کرد و هم دو مغازه 8متری
دارای پارتیشن و نورپردازی بالا
موقعیت مناسب برای انواع شغل کیف و کفش و لباس و چینی و بلور و لوازم آشپزخانه و...
لطفا مشتری واقعی تماس بگیره
تخفیف جزئی پای معامله