تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه تجاری 45 متری خیابان قائمیه

فروش مغازه تجاری 45 متری خیابان قائمیه

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
45
ساخت
1393
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
45٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬000٬000٬000 تومان
با سلام
مورد فروش در فایل املاک پارسیان میباشد جهت اطلاعات بیشتر به دفتر املاک مراجعه یا تماس حاصل فرمائید
⚡⚡املاک پارسیان____ اسدی⚡⚡
✅✅خرید،فروش،رهن و اجاره✅✅
♦️مشاور تخصصی در تمام امور ملکی♦️
آدرس دفتر املاک پارسیان: خ قائمیه روبروی درب کارخانه لوله
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک پارسیان

اعتماد به املاک پارسیان برابر است با امنیت سرمایه