تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه /خیابان معدن/به تعداد /سند تک برگ

فروش مغازه /خیابان معدن/به تعداد /سند تک برگ

2 روز پیش در شيخ احمد جامي

متراژ
21
ساخت
1388
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
✨بسم الله الرحمن الرحیم ✨

املاک بزرگ ایران زمین

⚡فروش فوری

فروش مغازها با متراژ 21متری و22متری

⭐⭐⭐سند تک برگ تجاری

⭐⭐⭐بهترین گزینه برای سرمایه گذاری

⭐⭐⭐دهنه3نیم متری

⭐⭐⭐همین حالا تماس بگیر

⭐⭐⭐فروش مغازه ها با تخفیف ویژه

⭐⭐⭐انباری بزرگ 180متری

✨✨✨✨اعتماد شما سرمایه ماست

‍مشاور ملکی شما حجت لوکی

‍مدیریت مومن صدیقی