تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه / کف 32 متر / معلم

فروش مغازه / کف 32 متر / معلم

1 سال پیش در رشت

متراژ
32
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
11٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
370٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
⭐️پا خور عالی
بر اصلی
دارای همه امتیازات

⭐️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید بامن تماس بگیرید.

کارشناس امور ملکی منطقه و مشاور شما مهندس حامی

کد 8926

آدرس دفتر: معلم، چهار راه ویلانج، بانک املاک ابطهی