تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ملک + 18 متر مغازه بر خواجه نظام الملک

فروش ملک + 18 متر مغازه بر خواجه نظام الملک

10 ماه پیش در خواجه نظام الملک

متراژ
150
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
100
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚫از اینکه مارا انتخاب میکنید سپاسگزاریم⚫

✅بر خواجه نظام
✅دو کله
✅100 متر زمین
✅ بر 5
✅18 متر مغازه
✅ملک و سرقفلی
✅یک طبقه و نیم بنا
✅ملک و مغازه تخلیه کامل میباشد
✅ساعت بازدید به دلخواه شما
✅کلید نزد اینجانب می باشد
✅از بازدید تا تنظیم سند در کنار شما هستیم

مشاوره رایگان
(مسکونی - اداری - تجاری)
(خرید- فروش - اجاره - کلنگی-مشارکت )
(مدیریت پیمان ساخت- طراحی و بازسازی )
(خدمات امور شهرداری و دارایی)
محدوده فعالیت:
سهروردی شمالی -جنوبی- سید خندان - جلفا- خواجه عبدالله - دبستان- میرداماد - ظفر - اول پاسداران -7 تیر- معلم - مرودشت - کلیم کاشانی - ادیبی- ملک - ترکمنستان - وزوایی - یوسفیان - امیر اتابک -بهار شیراز - بهار شمالی- میثاق - سه راه طالقانی - حقوقی - آمل - وزرا - قائم مقام - میرزای شیرازی - جم- سنایی-آرژانتین- میرعماد

موارد بیشتر در پیج اینستاگرام:
K_ghafouriyan_realestate

کارشناس املاک: غفوریان