تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش ملک صنعتی با سند تک برگ و شش دانگ

فروش ملک صنعتی با سند تک برگ و شش دانگ

2 سال پیش در جهرم

متراژ
3000
ساخت
1401
اتاق
2
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬400٬000 تومان
با سلام یک ملک محصور ،3000 متری ، به ابعاد تقریبی 36 در 84 ، دارای سند صنعتی ،شش دانگ و تک برگ ، واقع در لاین خروجی جهرم روبروی فرودگاه ،(3 کیلومتر بعد از پل هوایی (جاده تلخاب) , امتیاز آب از آبفا جهرم، دارای منبع آب 10000 لیتری گالوانیزه ، آلاچیق 25متری سفال اصل طبرستان ،باربیکیو سفال ، دو اتاق به متراژ های 25 و 30 جهت اتاق کارگر و انبار تاسیسات ، و همچنین سکوی 30 متری، باغچه به متراژ 80 متر مربع جهت فضای سبز ، 3 عدد در بزرگ تریلی رو ، نقشه ساختمان اداری ، پروانه ساخت با مجوز 1250 متر سوله به ارتفاع 10 متر ، جهت انواع صنایع تبدیلی کشاورزی و بسته بندی موادغذایی، همچنین سردخانه دو مداره ،(منقضی) دو طرف خیابان 16متری و12متری ، آب وصل شده و تیر برق کنار زمین ، کارهای برق 200 کیلو وات قبلا انجام شده ... دیوار دور شناژ و ستون ، و مهندسی ساز هست . قیمت 4500 که با تخفیف 4200 اعلام شده ، آماده ی هر گونه سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار ، فروش بعلت مهاجرت.. لطفا فقط منقاضی واقعی تماس بگیرد، تهاتر با ملک شیراز انجام می شود.با تشکر املاک گیشا جهرم ، روبروی اداره برق