فروش منزل 120 متری در کرونی
1 سال پیش در شیراز
کپی شد
قیمت کل
1٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬833٬000 تومان
⚜﷽⚜
مشاور املاک فراشبندی
---‐-----------------------
✅در زمینه خرید و فروش آپارتمان،ویلایی،زمین و مشارکت در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد
-‐‐----------------------------------------------------------
✔دارای کنتور آب برق گاز
⚜قابلیت رهن تا 150میلیون⚜
✅موارد دیگری هم موجود می باشد نسبت ب بودجه شما
---------‐--------------------------------------------------
✅همراه با زیر قولنامه ایی بنگاهی تا مالک همراه با کد رهگیری
✅بازدید=عقد قرار داد
❌ساعت بازدید 10 صبح الی 9 شب ❌
⚜آدرس :کرونی،کوچه مخابرات،مشاور املاک فراشبندی ⚜