تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل دوطبقه در کرونی

فروش منزل دوطبقه در کرونی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
280
ساخت
1402
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬181٬000 تومان
متراژ زمین
220
بالکن
دارد
سند
قول نامه ای
⚜﷽⚜
مشاور املاک فراشبندی
---‐-----------------------
✅در زمینه خرید و فروش آپارتمان،ویلایی،زمین و مشارکت در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد 
-‐‐----------------------------------------------------------
⏬مشخصات:
✔منزل دوطبقه 220متری
✔طبقه پایین 2خواب
✔طبقه بالا 3 خواب
✔پارکینگ 13 متری

✔دسترسی آسان به امکانات رفاهی

⚜قابلیت رهن تا 150میلیون هر طبقه⚜

✅موارد دیگری هم موجود می باشد نسبت ب بودجه شما
---------‐--------------------------------------------------

✅همراه با زیر قولنامه ایی بنگاهی تا مالک همراه با کد رهگیری 
✅بازدید=عقد قرار داد
❌ساعت بازدید 10 صبح الی 9 شب ❌

⚜آدرس :کرونی،کوچه مخابرات،مشاور املاک فراشبندی ⚜