تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل مسکونی در صمدزاده

فروش منزل مسکونی در صمدزاده

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
90
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬157٬000 تومان
متراژ زمین
114
بالکن
دارد
باعرض سلام خدمت شما همشهریان عزیز
ملک فوق به متراژ 114متر مربع
وبا تمامی امکانات رفاهی
و در ضمن ملک فوق دو کله می باشد
واز کوچه پشت هم راه دارد
واقع درانتهای کوچه 14صمدزاده
وهم ازنجفی راه داره
با حیاط ماشین رو
بدون یک ریال خرج
قابل معاوضه با منزل مسکونی در همین حوالی
تا 1 میلیارد تومان مابقی نقد
درصورت تمایل به بازدید به مشاور املاک امین
مراجعه نمایید
آدرس شیخ شلتوت پشت بانگ سپه اول کوچه ورمزیار به مدیریت امین نوروزی