تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش منزل ویلایی ، 156 متری ، دو خوابه ، مسلم

فروش منزل ویلایی ، 156 متری ، دو خوابه ، مسلم

1 سال پیش در شیراز

متراژ
156
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬358٬000 تومان
متراژ زمین
156
با سلام و احترام
...............................................................................

فروش منزل ویلایی ، 156 متری ، تک برگ ، ملکی

درب حیاط ماشین رو ، سالن 30 متری ، دو خوابه 12 متری

حیاط خلوت دلباز 30 متری ، نورگیر عالی

پمپ ، کولر ، منبع آب ، کابینت اپن ، پاسیون ، کمد دیواری

بازسازی شده ، مرتب ، محیط بسیار عالی ، نزدیک به تمام امکانات رفاهی

کوچه 10 متری ، نزدیک به بلوار رحمت ، چند پلاک مانده به خیابان اصلی

مناسب برای سرمایه گذاری ، یکی از بهترین لوکیشن ها

✅ قابلیت تا 450 رهن ✅

♨️ همراه با تخفیف ویژه ، زیر فی بازار ♨️

آدرس : بلوار رحمت ، اول مسلم
املاک امیدی : مسلم ، خیابان سجاد ، بعد از کوچه 2

برای بازدید و اطلاع از موارد مشابه تماس حاصل فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیدی

⚜️ با همراهی کارشناس حقوق ، مشاور مورد اعتماد شما ⚜️