تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش و معاوضه ویلا140 متری چناربن با مغازه

فروش و معاوضه ویلا140 متری چناربن با مغازه

1 سال پیش در تنکابن

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬666٬000 تومان
متراژ زمین
330

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرین

ویلایی با 330 متر زمین

140 متر بنای دوبلکس

2 خواب با نورگیر بینظیر

معاوضه با مغازه

آماده پاسخگویی تا 12 شب

مشاور رنج فروش شما:فرید

اینجا دفتر شماست

ساحل طلایی بانک ملکی بدوبیا

بهترینارو از ما بخواهید