ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 100متری در برج H5 پهنه F شهرک چیتگر
فروش واحد 100متری در برج H5 پهنه F شهرک چیتگر
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
20
امکانات برج :
⭕4طبقه پارکینگ + انباری +10 لاین آسانسور
⭕ سالن اجتماعات + ورزش + کودک+اینترنت فیبر نوری+آنتن مرکزی + شوتینگ زباله و...
دسترسی ها:
⭕️دسترسی عالی به اتوبانهای همت،حکیم،تهران کرج، آزادگان
⭕ دسترسی عالی به مراکز خرید(ایرانمال) تفریحی پارک چیتگر،دریاچه خلیج فارس،آبشار تهران
✅حسرت های امروز نتیجه ی ترس های گذشته است ،
اقدام کنید! حتی فقط برای کسب اطلاعات از خرید ملک!
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید واحدهای مشابه و متراژ های متفاوت و مشاوره لطفاتماس بگیرید!؟✅
✔مشاور شما در منطقه : خانم شکیبا
✅آدرس دفتر : شهرک چیتگر- پهنه B - شعبه ضلع غربی برج G4- مسکن قنبری-✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
دفتر فروش اسپادانا قنبری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.