تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 100متری/ کلید اول ( خوش نقشه )

فروش واحد 100متری/ کلید اول ( خوش نقشه )

1 سال پیش در اهواز

متراژ
100
ساخت
1403
قیمت کل
3٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬200٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
______________⚜️ املاک جادری⚜️_________________
- __________⬇️مشخصات ملک⬇️___________-

◾ فروش واحد 100متری ( کلید اول )
◾ طبقه 4 ،واحد جلو

◾2 خواب وسیع
◾خوش نقشه (سالن پرده خور با نورگیری عالی)

◾دارای پارکینگ +پارکینگ مهمان
◾ تراس بزرگ کاربردی

◾کابینت و کمد دیواری تماماً هایگلاس
◾ گاز صفحه ای/ هود

◾در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه✅
◾دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی

__________________________________________

◽ قابلیت رهن دادن تا مبلغ 550 میلیون
◽وام به مبلغ 800 میلیون

✅واحد تخلیه و آماده بازدید میباشد✅

__________________________________________

⚠️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⚠️

«یکسره» از ساعت 10 صبح تا 10 شب

آدرس دفتر املاک :
کوروش (کوی ملت) فاز 3 نبش خیابان 7 چپ
__________________________________________
◾◀️⚜️ مشاور امور ملکی شما:سلامات⚜️▶️◾
__________________________________________