ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 112 متری در ولیعصر
فروش واحد 112 متری در ولیعصر
2 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
10٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬178٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان ملک شهریمیز
❇️به روز ترین و جامع ترین وباکیفیت ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز
________________________
✅نوع :فروش اپارتمان
✅منطقه : ولیعصر مصدق
✅متراژ: 112 متر مفید
✅نما :سنگ
✅طبقه : 6 از 6
✅شمالی
✅طبقه 2نیز قابل مذاکره است
✅تعداد اتاق : 2
✅ تک واحده
✅قیمت از قرار متری 90 میلیون
✅قیمت کل 10 میلیاردو صد
✅شماره کد فایل:6090
__________________________________
❇️کارشناس : مهندس خاک زاد
❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم
❇️جلب رضایت خانواده های مشکل پسند و خاص پسند
❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.
❇️خرید فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز
❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر
سه راه دانشگاه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.