تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 117 متری در ولیعصر پارک زیتون

فروش واحد 117 متری در ولیعصر پارک زیتون

2 سال پیش در تبریز

متراژ
117
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
9٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬487٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان ملک شهریمیز

❇️به روز ترین و جامع ترین وباکیفیت ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز

________________________

✅نوع : فروش اپارتمان

✅منطقه : ولیعصر پارک زیتون

✅سال ساخت 1395

✅واحد شیک و تمیز

✅متراژ : 117 متر مفید

✅موقعیت ملک : شمالی دوکله

✅طبقه :4 از 5

✅تعداد اتاق : 2

✅تک واحده

✅قیمت از قرارمتری 79 میلیون

✅قیمت کل نه میلیارد سیصد

✅شماره کد فایل: 7788
__________________________________
❇️کارشناس : مهندس خاک زاد

❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم

❇️جلب رضایت خانواده های مشکل پسند و خاص پسند

❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

❇️خرید فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز

❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر
سه راه دانشگاه