تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 122 متر سه خوابه رحمانی

فروش واحد 122 متر سه خوابه رحمانی

11 ماه پیش در آستارا

متراژ
122
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬032٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
✅️متراژ واحد 122
✅️کلا پنج طبقه ده واحد
✅️طبقه پنجم موجود
✅️پارکینگ بدون مزاحم انباری آسانسور دارد
✅️کف سرامیک آیفون تصویری پنجره های قدی موقعیت عالی از بهترین متریال برای ساخت استفاده شده
✅️نورگیر عالی
✅️دسترسی آسان ب مراکز خرید و مرکز شهر
✅️املاک اسپینه
سالار لطیف نیا