ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 122متری/سه خوابه/روبه نما/شهرک اتیه
فروش واحد 122متری/سه خوابه/روبه نما/شهرک اتیه
2 هفته پیش در مشکیندشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
122
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
54,918,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
در کنار شما برای انتخاب بهترین ها هستیم☑
واحد122متری سه خوابه شهرک آتیه
⭕مبلغ تنظیم سند و تحویل واحد کسر میگردد⭕
زمان تحویل برج 4 می باشد
⚜فایل های مشابه موجود می باشد⚜
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید
⚜گروه مشاورین املاک خانه نو ⚜
آدرس دفتر املاک: مشکین دشت احسانیه ابتدای بلوارآخوندی نبش احسان 2 و 3 املاک خانه نو
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت