تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 128متری /شهرک آزادی

فروش واحد 128متری /شهرک آزادی

2 سال پیش در اردبیل

متراژ
128
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬812٬000 تومان
طبقه
2
کارگزاری املاک ینی اولر
آوای خانه دارشدن شما
طرح معاملات خاص و کلان

خریدو فروش املاک و مستغلات در ایران ، امارات، ترکیه و قبرس شمالی
اخذ اقامت دائم و موقت/ سرمایه گذاری و ایجاد فرصت شغلی(فرانچایز)
__________________________
کد؛916
واحد 128متری / شهرک ازادی / کوچه بوستان
طبقه؛ 2 از 5
2خواب
تک واحدی
کلید نخورده خام
آشپزخانه سردو گرم
کناف دارد
فی ؛ 7میلیاردو 400م
طبقه اول ( نیز بفروش می رسد )
قیمت طبقه اول ؛ 6میلیاردو 656م
__________________________

آدرس دفتر:میدان جانبازان خیابان باکری ابتدای خ 13آبان