تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 133 متر تکواحدی 3 خواب

فروش واحد 133 متر تکواحدی 3 خواب

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
133
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
4٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬082٬000 تومان
طبقه
4
✔ فروش واحد ویو دریا

✔ 133 متر تکواحدی
✔ 3 خواب فول امکانات
✔ یکخواب مستر
✔ آشپزخانه مطبخ

✔ پارکینگ و انباری اختصاصی
✔ نقشه و نورگیر فوق العاده
✔ با فاصله چند قدمی از بلوار ساحلی
✔ مبلغ پارکینگ اختصاصی توافقی

✔ جهت توضیحات بیشتر فقط تماس حاصل فرمائید

_____________________________________