ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 134 متری میرابوالقاسمی
فروش واحد 134 متری میرابوالقاسمی
16 ساعت پیش در دیلمان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
134
ساخت
1396
قیمت کل
12,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
94,402,000 تومان
طبقه
2
✨ 134 متر / آسانسور / پارکینگ / انباری ✨
✅ مشخصات واحد:
134 متر خوش نقشه (بدون پرتی)
2 خواب بزرگ و نورگیر
✅ سندار
✅ ویژگی های ساختمان:
کلاً 5 طبقه 8 واحد (بسیار خلوت و آرام)
طبقه دوم / پله های استاندارد و نرم
دارای پارکینگ اختصاصی
مشاعات بسیار تمیز و مرتب
قابل رهن تا 1.700 میلیارد
برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
✨املاک حسابی✨
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت