تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 135 متری/2 خواب/

فروش واحد 135 متری/2 خواب/

2 روز پیش در دیانتی

متراژ
135
ساخت
1405
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,592,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
《《《《《عرض سلام و ارادت فروان امیدوارم سلامت و پر انرژی باشید》》》》》

✅️یه واحد 135 متری موجوده در طبقات 2 و3
سازنده به نام منطقه
سند دار
✅️در موقعیت بسیار منطقه/نزدیک فروشگاه/داروخانه/میوه فروشی/ نزدیک خیابان اصلی

✅️واحد فوق 2 خواب بزرگ
✅️مستر
✅️تراس
✅️پارکینگ
✅️آسانسور
✅️انباری

♦️تحویل واحد 40 روز دیگر

☎️برای کسب اطلاعات بیشتر حتما تماس بگیرید
ساعات تماس
9 الی 13
17 الی 21

امینی:مشاور خرید و فروش و مشارکت