تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 135متری طبقه سوم ولیعصر

فروش واحد 135متری طبقه سوم ولیعصر

1 روز پیش در شهرک ولیعصر مصلی

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏11,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,814,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
✅گروه مشاورین ایران املاک
✅فروش واحد135متری جنوبی ساز نور گیر عالی
✅پارکینگ. انباری اسانسور
✅ تا مبلغ 1500تومان قابلیت دادن رهن که از مبلغ کل کسر میگردد
✅ 3خواب و یک خواب مستر
✅غرق در نو
✅جنوبی
✅کلید موجود نزد املاک
✅کابینت ام دی اف شیر الات اهرمی
✅خوش قیمت و خوش متراژ
✅ داخل واحد بدون کوچکترین قناسی و پرتی
✅ فرصت عالی وبه قیمت برای خرید واحد تمیز واقع در هشتگرد ولیعصر

بزرگترین سرمایه ما اعتماد شماست
با مدیریت،. سادات رسول